درحال بارگزاری...

دستگاه لاغری ریداستیم

دستگاه لاغری ریداستیم

دستگاه لاغری ریداستیم

دستگاه رداستیم یا آر اس ساخت کشور فرانسه بوده و اولین دستگاه لاغری در جهان است که ضمن کاهش چربی ها، در رفع مشکلات عروقی و ناباروری نیز مفید می باشد. رداستیم دستگاهی غیر تهاجمی می باشد که نیاز به بیهوشی و جراحی ندارد. عمل های جراحی بسیار خطرناک بوده و عوارض آن بسیار زیاد است. بنابراین این روش کم خطر ترین و سریع ترین راه برای رهایی از دست چربی ها می باشد. رداستیم تنها دستگاهی است که چربی های احشایی را به وسیله میدان مغناطیسی از بین می برد. دستگاه رداستیم به بکارگیری دو تکنولوژی منحصر به فرد به شما کمک می کند به سادگی و بدون عوارض خاصی به اندام ایده آل خود برسید. این دستگاه چربی ها را درگیر کرده و آن ها را می شکند و نیز با استفاده از سیستم ریز فشار در زمان کمتری سلولیت را درمان می نماید. رداستیم دارای یک تن پوش توربو و دو بازوبند می باشد که چربی های بدن را به خوبی پوشش داده و اندامی لاغر و متناسب را برایتان به ارمغان می آورد. تکنولوژی های به کار رفته در رداستیم ضمن کاهش چربی های احشایی، زیر پوستی و سلولیت، باعث قوام پوست شده و از پیری و افتادگی پوست پیشگیری می کند.

مزایای استفاده از ریداستیم :

روش های مختلف لاغری مانند جراحی و مصرف داروها عوارض خاص خود را دارند و برای سلامتی بدن خطرناک می باشند. با استفاده از دستگاه آر اس بدون بی هوشی و جراحت و بدون هیچ گونه درد و عوارضی می توان سایز بدن را کاهش داد. با استفاده از دستگاه رداتیسم چربی های زیرپوستی در ناحیه های مختلف بدن به سادگی درمان می شود. چربی های احشایی در میان تنه را می توان با این روش به آسانی از بین برد. با بالا رفتن سن ران ها، لگن و قسمت های دیگر بدن دچار سلولیت شده که می توان با تکنولوژی درناژ دستگاه آر اس، آن را رفع کرد. این دستگاه از پیری و افتادگی پوست پیشگیری کرده و منجر به قوام پوست می شود. اگر پوستی پرتقالی دارید، یکی از روش های درمانی سریع و مفید استفاده از دستگاه رداستیم می باشد. در هنگام درمان هیچ گونه استرسی نخواهید داشت، بلکه احساس آرامش و شادابی به شما انتقال داده می شود.

لاغری موضعی با دستگاه چگونه است؟

با افزایش تعداد افراد دارای اضافه وزن، مراکز لاغری بسیاری نیز باز می شوند و شروع به فعالیت در این زمینه می کنند. پیشرفت فناوری موجب شده تا روش های متعددی برای از بین بردن چربی های بدن وجود داشته باشد. در پیش تر، پزشکان روش های جراحی و تهاجمی را برای لاغری استفاده می کردند، که این روش ها در برخی ممکن بود منجر به عوارض خطرناکی مانند: بیهوشی، عفونت و یا حتی مرگ شود! اما امروزه با جایگزین شدن دستگاه های لاغری به جای روش های پیشین، می توان گفت که لاغری با دستگاه ، روشی غیر تهاجمی می باشد و این امکان را به شما می دهد تا هر قسمت از بدنتان که مایل هستید را لاغری کنید. و دیگر لازم نیست که از رژیم ها بسیار سخت و ورزش های شدید پیروی کنید و می توانید آنها را در حد تعادل انجام دهید.

لاغری موضعی با دستگاه چگونه است؟ لاغری موضعی با دستگاه چگونه است؟
در حال بارگزاری...
دستگاه لاغری ریداستیم
دستگاه لاغری ریداستیم

اگر برای لاغری موضعی و از بین بردن چربی های کل بدنتان، به دنبال راهی موثر و تضمینی هستید، ما کلینیک زیبایی بدون مرز کرمانشاه را به شما معرفی می کنیم. با مراجعه به این مرکز، شما توسط یک پزشک متخصص و مجرب، ویزیت می شوید، با توجه به منطقه ی مورد درمان، راه موثر را برای شما در نظر گرفته و پکیج درمانی را به شما معرفی می کند. ممکن است برخی از افراد به مزوتراپی، کربوکسی تراپی، ماساژ و یا دستگاه برای درمان نیاز داشته باشند. همچنین پزشک متخصص، پس از تشخیص راه درمانی مناسب و تعداد جلسات مورد نیاز، به شما رژیم غذایی اصولی و متناسب با وضعیت بدنی شما را می دهد؛ این رژیم شامل مواد خوراکی که می توانید مصرف کنید و نمی توانید مصرف کنید، می باشد، و در پایان هر جلسه به مدت 15 دقیقه از ماساژ موضعی توسط متخصص، برخوردار می شوید. همچنین، این مرکز با تیم پزشکان متخصص و مجرب، پرسنلی آماده به خدمت و محیطی با تمام استاندار های یک مرکز درجه یک، آماده خدمت رسانی به شما مراجعین محترم می باشد.