درحال بارگزاری...

فیلر خط خنده

فیلر خط لبخند

فیلر خط لبخند

باورش سخت است که عادات زیبایی همچون لبخند زدن بتوانند به بروز موارد نه چندان زیبایی همچون خط خنده منجر شوند. پس از چندین سال استفاده مکرر از عضلات ایجاد کننده لبخند، خطوط و چروک های عمیقی بر صورت ایجاد می شوند که از دو سمت بینی تا گوشه های دهان امتداد می یابند. با این وجود، نیازی به ترک این عادت زیبا نیست زیرا راه حل های غیر جراحی و ساده ای برای درمان این خطوط نامطلوب وجود دارند.

علل ایجاد خط خنده
همواره عواملی برای ایجاد و عمیق شدن خطوط و چروک پوست وجود دارند. برخی از عوامل مرتبط با بروز خط خنده شامل قرار گیری در معرض نور خورشید، مصرف سیگار، حرکات دینامیک صورت و وضعیت بدن در هنگام خواب می شوند. با وجود این موارد، خط خنده اغلب در اثر فرایند طبیعی پیری در میانه صورت بروز می دهد.

در هنگام جوانی بافت حجم دهنده به گونه ها دقیقا در زیر چشم ها جای می گیرد. همگام با افزایش سن این بافت چربی در اثر جاذبه به سمت پایین حرکت می کند. هنگامی که این پدیده با از دست رفتن توده عضلانی و کاهش حالت ارتجاعی پوست همراه می شود، تاثیرات نامطلوب آن نمایان تر می شوند. چروک های عمیق بین لب و بینی اغلب با افتادگی گوشه های لب همراه بوده و ظاهری خسته و ناراحت را برای فرد ایجاد می کنند.

مقدار ژل خط خنده به نوع فیلر استفاده شده نیز بستگی دارد. فیلر های متراکم تر و با وزن مولکولی بالا تر نسبت به فیلر های سبک تر در مقادیر کمتری استفاده می شوند.

فیلر خط خنده
فیلر خط خنده