درحال بارگزاری...

لیزر آیکون

دستگاه آیکون

دستگاه آیکون

دستگاه آیکون (ICON) ساخت کمپانی Cynosure آمریکا، آخرین و جدیدترین نسل از دستگاه‏های ماژولار است، بدین معنا که بر روی این دستگاه قابلیت نصب انواع هندپیس لیزر و IPL وجود دارد و  در نتیجه،طیف وسیعی از درمانهای مختلف با این دستگاه امکان پذیر است. این دستگاه دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است و امروزه به عنوان دستگاهی محبوب در میان متخصصین پوست و مو دنیا، استاندارد طلایی لیزر جوانسازی غیر تهاجمی و IPL جهت رفع ضایعات عروقی را یدک می کشد.

 از جمله کاربردهای دستگاه آیکون می‏توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •   کاهش موهای زائد
  •  جوان‏سازی پوست 
  •  رفع جای زخم، سوختگی و آکنه
  •  رفع ضایعات رنگدانه دار پوست
  •  جوانسازی فرکشنال تهاجمی و غیرتهاجمی
  •   رفع چین و چروک های روی سطح پوست
  •   رفع ضایعات عروقی نمایان روی سطح پوست صورت و پا

کاهش چین و چروک با لیزر آیکون

دستگاه لیزر آیکون فقط در یک دوره درمان می تواند ظاهر پوست و چین و چروک ها را کاهش دهد. فناوری لیزر کسری آب دهنده 2940 Fractional، لیزر جوانسازی ایکون با نفوذ انرژی را در اعماق پوست باعث احیا و بازسازی پوست شده و پوست جدید را جایگزین قبلی می کند.

این روش درمانی غیر تهاجمی زیبایی بدون کوچکترین عوارض جانبی، زمان ریکاوری در حدود حداقل چهار روز را دارد. درمان چین و چروک با لیزر ICON توسط بیمارانی که مایل به انتخاب تغییرات غیر طبیعی صورت نیستند ، بسیار مناسب می باشد. دستگاه آیکون ICON یک گزینه درمانی بی خطر و امن است که شما را به یک نسخه جوان تر از خود تبدیل می کند و باعث می شود پوستی صاف و بی نقص را تجربه کنید.

کاهش چین و چروک با لیزر آیکون کاهش چین و چروک با لیزر آیکون
در حال بارگزاری...
لیزر آیکون
لیزر آیکون

تغییر رنگ پوست بعد از استفاده از لیزر آیکون

استفاده از این تکنولوژی باعث تغییر رنگ پوست در نقاط کشیده شده می شود و تولید کلاژن را برای بهبود و نرمی پوست تحریک می کند. در کل میتوان گفت که لیزر آیکون به صورت مستقیم و غیر مستقیم می تواند به جوانسازی پوست شما کمک شایانی کند.

به طور معمول ، بیماران برای بازگرداندن صافی و قوام پوست، به 3 تا 5 جلسه درمانی نیاز دارند. این روش بسیار سریع و بی خطر بوده که هر جلسه درمانی آن در مدت زمان 30 دقیقه طول کشیده و پس از آن نیز کوچکترین عوارض جانبی را به دنبال نخواهد داشت.

کاهش عوارض پوستی

جوان سازی دراماتیک پوست اکنون با استفاده از سیستم لیزر کسری ICON امکان پذیر است. این سیستم از فناوری نوری ven Optimized Light، استفاده می کند که پالس های ملایمی از نور شدید و بهینه را به مناطقی از رنگدانه های ناخواسته و رگ های صورت منتقل می کند.این نواحی شامل لکه های ناشی از خورشید ، لکه های ناشی از افزایش سن، رگ های عنکبوتی یا واریس، روزاسه و مویرگ ها می باشد که درمان با دستگاه آیکون این علائم را به شدت کاهش می دهد. بسته به منطقه تحت درمان ، زمان درمان می تواند به اندازه 30 دقیقه یا کمتر باشد.

در واقع با یک یا دو جلسه درمان می توان نتایج عالی را کسب کرد اما برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن است به چندین جلسه درمان با لیزر ایکون نیاز داشته باشید.