درحال بارگزاری...

ماسک های صورت و دور چشم

انواع ماسک صورت برای پوست های مختلف

انواع ماسک صورت برای پوست های مختلف

استفاده از انواع ماسک با توجه به خواص آن باعث طراوت، شادابی و زیبایی پوست می شود. اثر ماسک صورت بر روی پوست آن، کوتاه مدت ولی سریع و قوی است. ماسک ها بر روی هر نوع پوستی قابل مصرف هستند و برای هر نوع پوستی ماسک مخصوص وجود دارد. انواع ماسک ها به صورت های مختلفی از جمله خمیری، ژله ای، کرمی، پودری، مایع و … ساخته می شوند.

استفاده از ماسک صورت می‌تواند مثل یه مکمل عمل کند. یک حرکت مکمل که وقتی بعنوان بخشی از یک سری عادات دقیق تقویت کننده انجام شود، فواید بسیاری دارد. به عبارت دیگر ماسکها ممکن است به تنهایی نیز مزایایی داشته باشند، اما بیشترین فوایدشان هنگامی خواهد بود که هر روز از ضدآفتاب، آنتی اکسیدان و رتینول استفاده شود. تاثیر فزاینده این دو در کنار هم، تاثیر بازتابنده بیشتری خواهد داشت.

ماسک‌ها ابزارهایی مهم در مجموعه وسایل زیبایی هستند، آنها تاثیری آنی برای بسیاری از شرایط مانند خشکی، تورم، قرمزی و حتی آکنه پوست دارند. بسته به نوع پوست شما، حتما ماسک مناسبی برای بهبود سریع پوست شما وجود دارد.

سلامت پوست ارتباط مستقیمی با زیبایی آن دارد و به همین دلیل هزار و یک روش برای رسیدگی به پوست را شاهد هستیم. یکی از این روش‌ها که کارشناسان سلامت پوست تأکید زیادی به آن دارند استفاده از ماسک‌های صورت است. استفاده از ماسک صورت برای پوست‌های مختلف هیچ مانعی ندارد و در کنار آبرسانی پوست، چربی پوست را متعادل می‌کند و منافذ پوستی را در شرایطی بهینه‌ قرار می‌دهد.

از طرف دیگر ماسک صورت بهترین گزینه برای از بین بردن آلودگی‌هایی است که به منافذ پوست نفوذ کرده‌اند. تمامی این موارد دست‌به‌دست هم داده‌اند تا استفاده از ماسک صورت را هفته‌ای یک بار در برنامه رسیدگی به پوست خود قرار دهید. اهمیت ماسک صورت به اندازه‌ای است که حتی آن را برای آقایان نیز توصیه می‌کنند.